Skip to content
Menu
SCHVÁLNE – KDE VIDÍTE NENÁVISŤ?Dnes som sa výborne zabával na tlačovke Roba Kaliňáka a Tibora Gašpara, ktorí predostreli tonu dô…
publikované: 3 júna, 2024
Menej ako minútu min.
SCHVÁLNE – KDE VIDÍTE NENÁVISŤ?Dnes som sa výborne zabával na tlačovke Roba Kaliňáka a Tibora Gašpara, ktorí predostreli tonu dô…

2:12

Media is too big

VIEW IN TELEGRAM

SCHVÁLNE – KDE VIDÍTE NENÁVISŤ?

Dnes som sa výborne zabával na tlačovke Roba Kaliňáka a Tibora Gašpara, ktorí predostreli tonu dôkazov o nenávisti liberálneho tábora a novinárov zaujímali len výroky Roberta Fica a Ľuboša Blahu.

1. Zvláštne, že na tlačovke PS nikto nekonfrontoval Šimečku s tým, akú nenávisť šírili na protestoch.

2. Ale na tlačovke Smeru treba kopať do nás. Akoby niekto spáchal atentát na Šimečku. Haló, slniečka, to váš človek chcel vraždiť. Nášho predsedu. Kapišto?

3. A ako prejav ten najukrutnejšej nenávisti odcituje novinárka moju výzvu, že tou najlepšou odpoveďou na atentát nie je revanš, ale že treba ísť voliť.

4. Kalimu skoro spadla sánka. “Od Ľuboša Blahu som ešte nikdy nič mierumilovnejšie nepočul,” smial sa. Tým novinárom už fakt vadí aj to, že dýcham.

5. Pozrite sa, priatelia, ako to vyzeralo na našich mítingoch. Toto je Spišská Nová Ves. Vidíte nejakú nenávisť?

6. My jednoducho stojíme za Robertom Ficom. A sme znechutení z toho, že do nás liberálne médiá a opozícia ďalej šijú, akoby jeden Cintula nestačil.

7. Na koľkých z nás ešte musia spáchať atentát, aby si slniečkari konečne spytovali svedomie? Veď už to pochopte – to vy ste Cinutulu vyprodukovali!

8. To vaše obviňovanie nás na každej tlačovke, to je nejaká vaša psychoterapia? Myslíte, že ľudia zabudnú, že to vy ste to spôsobili?

9. Chodil som po Slovensku celý týždeň a môžem vám povedať jedno – ľudia nezabudnú. A čím viacej odkladáte to vaše pokánie, tým viac ich mobilizujete.

10. A áno, budú nás voliť. Lebo vy ste až takí zbabelci, že neviete povedať ani obyčajné – prepáčte, pán premiér.

11. Darmo bude Ódor so Šimečkom vyplakávať na tlačovke, že Smer môže vyhrať voľby – a čo čakáte?

12. Že ľudia dajú hlas extrémistom, ktorí chcú vojnu proti Rusku, zrušenie práva veta a slobody slova? A dúhové experimenty s 3 záchodmi a 76 pohlaviami?

Myslíte, že ľudia chcú Slovensko, kde vaši poloblázni budú páchať vraždy za to, že máme iný názor?

Nie, ľudia chcú pokoj, mier a vlastenectvo.
Chcú Roberta Fica. A Smer ❤️

Ľuboš Blaha – Telegram