Skip to content
Menu
Princ Harry je opäť v televízii. Vracia sa v silnom rozhovore. Má sa kráľovská rodina čoho báť?
publikované: 11 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Princ Harry je opäť v televízii. Vracia sa v silnom rozhovore. Má sa kráľovská rodina čoho báť?

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“).

Princ Harry na seba nenecháva zabudnúť. Nový rozhovor s ním bude odvysielaný už čoskoro. Spomenie kráľovskú rodinu? Všetko je známe.

Harry v novom rozhovore.
Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“

Pred časom princ Harry opustil svoju vlasť a usadil sa v Spojených štátoch s manželkou Meghan Markle. Sussexovci v rozhovoroch horlivo hovorili o svojom napätom vzťahu s kráľovskou rodinou. Meghan Markle komentovala okrem aj iného na nepríjemnú situáciu s vojvodkyňou Kate.

„Pár dní pred svadbou bola Kate nervózna. Išlo o šaty dievčat, ktoré nosili kvety. Vtedy som plakala ja. Cítila som sa zranená“

– povedala v rozhovore s Oprah Winfrey.

Princ Harry tiež nešetril slovami. Priznal sa, že ako jediný z rodiny sa oženil z lásky. Veľa ľudí to bral ako rýpanie do jeho otca a brata. Toto nie je koniec úprimných rozhovorov princa Harryho. Čo je známe o novej diskusii pre ITV?

Princ Harry v novom rozhovore. „Rozpráva o svojej misii“

Nový a veľmi rozsiahly rozhovor princa Harryho sa objaví v dokumente „Tabloids on trial“ a bude odvysielaný 25. júla na ITV. Teraz už vieme, o akej téme sa bude v rozhovore diskutovať.

Royals môžu pravdepodobne pokojne spať, pretože manžel Meghan Markle bude hovoriť o víťazstve v súdnom spore proti Mirror Group Newspapers.

Pripomeňme, že v roku 2023 Najvyšší súd v Londýne rozhodol, že princ Harry sa stal obeťou hackingu telefónu, ako aj iných zakázaných novinárskych praktík. Potom dostal odškodné viac ako 140 600 libier. ITV vydala tlačovú správu, v ktorej popisuje detaily rozhovoru s princom Harrym.

„Predstavujeme prvý veľký rozhovor princa Harryho od uzavretia jeho právneho prípadu pre Mirror Group Newspapers. Tento dokument rozpráva príbeh o jeho misii pokračovať v boji za odhalenie nezákonnej taktiky britskej bulvárnej tlače a skúma, čo zodpovední vo Fleet Street naozaj vedeli, keď sa ten škandál vyvíjal“

– čítali sme.

Čakáte aj vy na nový rozhovor princa Harryho?

POZRITE TIEŽ AJ: Princ Harry REAGUJE na zmätok okolo ceny, ktorú má dostať. „Je šokovaný slovami matky zosnulého vojaka“

Sú princ Harry a Meghan Markle v kríze? Komentuje odborník

Odborník na kráľovskú rodinu sa v rozhovore rozhovoril o princovi Harrym a Meghan Markle. Nemal práve najlepšie informácie a spomínal krízu.

„Prvého pol roka bolo pre neho zrejme všetko nové a vzrušujúce. Teraz sa však kúzlo zlomilo. Bez ohľadu na to, aká obrovská je vaša záhrada, nemôžete v nej stráviť celý deň. Najmä ak nemáte praktické zručnosti a vždy ste mali ľudí, ktorí pre vás upratovali, varili a kosili trávu, preto sú Harryho dni po rannej prechádzke dlhšie a osamelé“

– vysvetlil Tom Quinn v rozhovore pre The Mirror.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ William to urobí, keď sa stane kráľom. Prelomové rozhodnutie. Nie každý bude šťastný

Kráľovná Camilla nenávidí vojvodkyňu Kate? Šokujúce, čo urobila. Všetko vyšlo najavo

The post Princ Harry je opäť v televízii. Vracia sa v silnom rozhovore. Má sa kráľovská rodina čoho báť? appeared first on Vášeň v tebe.