Skip to content
Menu
Prečo Jadranka nikdy nemala deti a kto je záhadný Enzo?
publikované: 9 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Prečo Jadranka nikdy nemala deti a kto je záhadný Enzo?

09.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/jadrankahandlovska/).

Jadranka, známa speváčka balkánskych piesní si naozaj užívala vždy slávu a dobrú kariéru, až natoľko, že jej rodinný život išiel trošku bokom. S manželom totiž nikdy nemali deti.

Foto: instagram.com/jadrankahandlovska/

Jadranka stále koncertovala, chodila z miesta na miesto po vystúpeniach, pracovala ako moderátorka a neostal jej čas na vlastné dieťa. S touto situáciou sa však zmierila, no bola osamelá. Žila však pre ľudí.

Jadranka má krásnu vilu pri Trnave

Jadranka je spokojná so svojím životom. Býva v nádherne zariadenej vile v Ružindole, kde je šťastná so svojím nevlastným synom Enzom a jeho manželkou Silviou. Vo vile má svoje vlastné obrazy z koncertov a mladosti.

Podobne veľmi vkusne zariadila aj svoj byt. Má tam dokonca aj darček, t.j. srdce, ktoré jej daroval Enzo.

Kto je záhadný Enzo?

Minulý rok sa zoznámili na rodinnej oslave, kde Jadranka vystupovala. Sadli si po ľudskej stránke veľmi dobre, naďalej ostali v kontakte a ich vzťah sa postupne prehlboval. K zvratu došlo, keď speváčka mala zdravotné problémy. Enzo a jeho priateľka ako prví za ňou vycestovali v noci do nemocnice. Práve vtedy sa ich vzťah prehĺbil.

Hoci Jadranka nemala dieťa, začala cítiť svoju materinskú lásku k 28 ročnému Enzovi, ktorého pokladá za svojho syna. Enzo ma tiež Jadranku rád ako maminu, tak si ho známa speváčka chce osvojiť a začali spolu žiť sporadicky aj v jej vilke.

„Nemám vlastné deti a k tejto téme som sa nikdy bližšie nevyjadrovala. Traumu som z toho nikdy nemala. (…) Desať rokov som pôsobila ako herečka a moderátorka a už dvadsaťpäť rokov pôsobím ako speváčka. Bola som stále na cestách aj týždne a nechcela som robiť nejakú dušu nešťastnou“

– vysvetlila Jadranka, ktorú cituje portál Eva.sk.

POZRITE TIEŽ AJ: Skončí Adela definitívne na obrazovkách?

Enzo je veľmi netypické meno

Enzo je talianske mužské meno, vlastne skratka od mena Lorenzo, zatiaľ sa v slovenskom kalendári nenachádza. Niet pochýb, že Enzo, Jadrankin syn, ma exotické meno ako Jadrankine piesne.

Enzo svojich rodičov má, ale mamu našiel v Jadranke

Enzík, ako ho Jadranka nazýva, má svojich rodičov, ale nemá s nimi, žiaľ, dobré a vrúcne vzťahy. Skutočnú maminu našiel v Jadranke, ktorá ho veľmi miluje. Ako sa spoznali, hneď si padli do oka na jednej oslave.

„Moja mama sa vyjadrila, že deti nemala, čo je nesmierne zraňujúce. No urobil som za tým hrubú čiaru. Ja som mamu našiel v Jadranke, nikdy som necítil materinskú lásku, no od nej áno“

– vysvetlil Enzo pre portál PlusJedenĎeň.

Jadranka ich materinský vzťah chce zoficiálniť, chce dať Enzíkovi svoje priezvisko. Enzo je veľmi šťastný, že našiel milú maminu, ktorá ho zahŕňa veľkou láskou. Jadranka sa už necíti viac sama.

„Chceli by sme to zoficiálniť aspoň tým, že minimálne Enzik bude mať rovnaké priezvisko. Neskáčme ale dopredu. Zatiaľ si tu takto žijeme, užívame a všetko postupne príde“

– vysvetlila speváčka pre už vyššie spomínaný portál.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Eva Máziková je veľká cestovateľka, dokonca vlastní vinicu v Rakúsku

Veľký návrat! Marianna Ďurianová sa vracia do Markízy?!

The post Prečo Jadranka nikdy nemala deti a kto je záhadný Enzo? appeared first on Vášeň v tebe.