Skip to content
Menu
Pozývame vás na nezabudnuteľný florbalový zážitok v Malackách!
Regióny
publikované: 24 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Pozývame vás na nezabudnuteľný florbalový zážitok v Malackách!
Regióny

V sobotu 29. júna ožije areál ZŠ Dr. J. Dérera 6. ročníkom Malacky Street Floorball Cup, ktorý organizuje 1. SC Malacky. Tento obľúbený turnaj priláka množstvo florbalových nadšencov a prináša viaceré novinky.

Turnaj sa hrá vonku vo formáte 3 na 3, na malé bránky, bez brankárov a na zmenšenej hracej ploche, čo zabezpečuje rýchlu a napínavú hru so množstvom gólov. V tomto roku sú pripravené 5 vekových kategórií: mladšia prípravka, staršia prípravka, mladší žiaci, starší žiaci a dospelí, informuje Mesto Malacky.

„Sme nadšení, že môžeme opäť usporiadať tento turnaj a priniesť do Malaciek vynikajúci športový zážitok. Každý rok sa snažíme turnaj vylepšovať a tento rok pripravujeme viaceré novinky. Veríme, že tento ročník bude najlepší v doterajšej histórii a všetci účastníci si odnesú skvelé spomienky,“ hovorí Oto Divinský za organizátorov.

Okrem zápasov si účastníci budú môcť vychutnať súťaž v streľbe na presnosť a oddychovať v zóne s vodnou hmlou. Atmosféru budú dopĺňať hudba, fotostena, autogramiáda slovenských reprezentantov, občerstvenie a pre hráčov zdarma ovocie.

Minulý rok sa zúčastnilo 25 tímov a viac ako 130 hráčov. Organizátori tento rok očakávajú, že padnú rekordy v počte tímov aj návštevníkov. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť!

©Slovenský večerník/ilustračné foto