Skip to content
Menu
Poradie mileniek podľa znamenia zverokruhu: ohnivá bohyňa alebo náročná partnerka, ktorá uprednostňuje rozhovor pred sexom?
publikované: 7 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Poradie mileniek podľa znamenia zverokruhu: ohnivá bohyňa alebo náročná partnerka, ktorá uprednostňuje rozhovor pred sexom?

7.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/LightField Studios).

Nemožno poprieť, že každé znamenie zverokruhu má iný temperament. Niektoré sú ohnivé a nekontrolovateľné, iné sú nežné a vecné. Zistite, čo hovoria hviezdy o výhodách a nevýhodách mileniek jednotlivých znamení. Samozrejme, so štipkou soli.

Poradie mileniek podľa znamenia zverokruhu.
Foto: shutterstock/LightField Studios

Dvanáste miesto: Ryby

Ste hanbliví? So ženou v znamení Rýb sa ani nepokúšajte začať. Hľadá niekoho, kto ju zaujme na všetkých frontoch – jedným slovom, zaujíma ju len úspešný muž. Od partnera, ktorý ju bude vedieť vytrvalo zbožňovať, vyžaduje sebavedomie. A ešte niečo: prekvapte ju a bude vaša. Toľko požiadaviek a posledné miesto v rebríčku? To nie je náhoda. Ak ste muž, ktorý je rád odmeňovaný a rozmaznávaný v posteli za svoje úsilie v každodennom živote, pani Rybka vám to pravdepodobne nedopraje. Sex je pre ňu len jedným z prvkov vzťahu, nie nevyhnutne tým najdôležitejším. Namiesto toho uprednostňuje dlhé rozhovory so svojím partnerom.

Jedenáste miesto: Panna

Skromnosť je druhé meno Panny. Sex? Aký? Sú dôležitejšie veci. Áno. Milenci v znamení Panny nie sú temperamentní a sex berú ako súčasť života na rovnakej úrovni ako mnohí iní. Príležitostne flirtuje, ale nebude to veľká romanca ako z filmu. Napriek tomu muži túžia po tom, aby si Pannu získali. Jej ženskosť a nežnosť na nich pôsobí ako najsilnejší magnet. Ale buďte opatrní, pretože to naozaj nebude ľahké. Keď sa pohádate s Pannou, môžete zabudnúť na posteľné radovánky. Keď sa však veci vyvíjajú dobre, žena z tohto znamenia sa o vás postará tým správnym spôsobom. Dôverujte jej. Všetko bude perfektné.

Desiate miesto: Váhy

Dámy v znamení Váh sú vďačné partnerky, ktoré si možno získať komplimentmi, láskavými gestami a rozhovormi na zaujímavé témy. Ale pozor: ak vycíti, že s ňou dúfate len v letmú známosť, môžete si rovno vymazať jej číslo z telefónu – ona to už urobila. Váhy sa umiestnili na nízkom mieste, pretože sú, žiaľ, konzervatívne a niekedy až prudérne milenky a ťažko sa partnerovi otvárajú. Napriek tomu má veľa vášne, ktoré v nej trpezlivý a nežný milenec rozpúta. Pozitívum: vypočuje si vaše potreby a bude sa ich snažiť čo najlepšie naplniť, niekedy s prekvapivo dobrými výsledkami. Buďte k nej chápaví a ona sa vám určite odvďačí.

Deviate miesto: Lev

Veľa mužov a uprostred ona? Taká je dáma Lev. Jej druhým menom je flirt a romantika. Presne vie, ako využiť svoje prednosti a robí to bezohľadne. Stabilita ju nezaujíma. S ňou nemusíte preberať iniciatívu, urobí to za vás. Ale pozor: má o to eminentný záujem. Žena Lev v posteli veľa vyžaduje, ale zároveň zo seba málo dáva. Nemáte veľa skúseností v spálni? Ona to hneď vycíti a namiesto drsnej hry bude nasledovať tvrdá kritika. Žena v znamení Leva rada otvorene kritizuje a poukazuje na chyby a to aj v spálni. Ak jej navrhnete experimenty a nové erotické zážitky, bude nadšená.

Ôsme miesto: Strelec

Keď počujete niekoho, kto v spoločnosti nahlas a bez okolkov hovorí, čo si myslí, vedzte, že je to pravdepodobne žena v znamení Strelca. Hoci je na seba hrdá, celkom jej nedochádza, že takéto správanie môže odradiť potenciálnych milencov. Ale buďte si istí, že aj to zvládne, pretože jej energická povaha sa prejavuje v každej oblasti života a sex nie je absolútnou výnimkou. Je skúsená, odvážna, pozná erotické techniky, o ktorých mnohí muži pravdepodobne len čítali a považovali ich za mestské legendy. Erotické sny mužov však plní len vtedy, keď má na to vážne dôvody. To všetko sa však premieta do bezohľadnosti. Áno, ak ženu Strelca v posteli sklamete, nemáte prakticky žiadnu šancu svoju vinu odčiniť. Potrebuje milenca, ktorý vie uspokojiť ju aj seba.

Siedme miesto: Býk

Ak sa vám ju už podarilo získať, môžete si gratulovať. Samotný vzhľad vám v tom určite nepomôže, pretože žena Býk má záľubu v nekonvenčných, inteligentných a trochu záhadných mužoch. To má svoje plusy – zameria sa na vás, aby ste objavili svoje pravé ja. V rebríčku jej patrí siedme miesto, pretože je mimoriadne nestála a odmieta kompromisy. Niekedy sa chce milovať pokojne, až prudérne, inokedy sa dostane do šialeného vzrušenia a ohromí vás svojou roztopašnosťou. Prioritou je jej vlastné potešenie, ale dokáže tiež dokonale vycítiť, čo chce jej partner, a poskytnúť mu nadpozemské pocity. Pokiaľ má na to chuť….

Čo hovoria hviezdy o výhodách a nevýhodách mileniek jednotlivých znamení?
Foto: shutterstock/conrado

Šieste miesto: Vodnár

Máte radi výzvy? Potom je pre vás Vodnár ideálnou voľbou. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je ťažké ju získať, dokonca chladná. No a ak sebavedomie nie je vašou silnou stránkou, ani sa ju nesnažte zbaliť, pretože žena Vodnár hľadá mužov, ktorí sú silní a odhodlaní. Chcete jej ponúknuť sex na prvom rande? Skúste to a už ju neuvidíte. U dámy z tohto znamenia spontánny sex na verejnom mieste ani neprichádza do úvahy. Ale keď už budete spolu v spálni, môžete sa spoľahnúť, že sa o vás postará tak, že na to budete ešte dlho spomínať. Žena Vodnár presne vie, ako muža potešiť, a práve na neho sa sústredí – bohužiaľ na úkor vlastných pocitov.

Piate miesto: Škorpión

Ak ste muž, ktorý sa stále drží maminej sukne, radšej na to zabudnite. Pani Škorpiónka sa na neistých pánov ani nepozrie. Iná vec je, ak sa povznesiete do výšin svojho intelektu. Potom máte veľkú šancu očariť ju. Ale len ak vám to dovolí. Ani si nemyslite, že máte všetko pod kontrolou. V posteli sa milenka v znamení Škorpióna mení na skutočného diabla. Ak sa nedokážete vyrovnať jej temperamentu, ani nečakajte, že s ňou udržíte krok. Ak však áno, pravdepodobne vás práve čaká najlepší sex vášho života. Nebuďte prekvapení, keď zo zásuvky nočného stolíka zrazu vytiahne celý arzenál erotických hračiek. Bez rozmanitosti by sa unudila k smrti. Škorpiónka dokáže skvele uspokojiť svojho milenca, ale bohužiaľ sa viac sústredí na seba.

Štvrté miesto: Rak

Žena Rak nie je jednoduchý „hráč“. Na jednej strane sa rada nechá ovládať, ale len vtedy, keď je jej partner skúsený a sebavedomý. Najlepší milenec pre ženu Raka je ten, ktorý jej dokáže poskytnúť potešenie a ktorý vie, čo chce. Ona to oplatí spontánnym sexom a značnou aktivitou v posteľných záležitostiach. Len jej neodmietnite „rýchlovku“. – Žena Rak chce „tu a teraz“. Ak to nedostane, môže byť nahnevaná a uštipačná.

Ohnivá bohyňa alebo náročná partnerka, ktorá uprednostňuje rozhovor pred sexom?
Foto: shutterstock/Hananeko_Studio

Tretie miesto: Blíženci

Nuda je slovo, ktoré v slovníku ženy v znamení Blížencov neexistuje. S takouto partnerkou si môžete byť istí, že každý deň vám prinesie nové zážitky. Aby to však nebolo také ružové, má výkyvy nálad, takže potrebuje niekoho, kto dokáže skrotiť jej impulzívnu povahu. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať k jej srdcu? Partnerka z tohto znamenia je skvelá milenka, pretože rada poskytuje rozkoš. V spálni je pre ňu na prvom mieste jej partner a jeho potreby. Sex v parku, v aute alebo v šatni – to majú Blíženci najradšej. Len niekedy sú trochu nevrlé.

Druhé miesto: Kozorožec

Milenka v znamení Kozorožca nesklame. Vždy presne vie, čo chce. Ak na ňu chcete zapôsobiť, musíte sa snažiť a rozhodne sa správať na úrovni. Bez toho bude ťažké získať si priazeň pani Kozorožky. Pod týmto prísnym zovňajškom sa však skrýva v podstate citlivá žena, ktorá túži po skutočnej láske. Ak hľadáte synonymá pre ženu Kozorožca a spálňu, môžete pokojne použiť dve slová: kráľovná a jej kráľovstvo. Táto milenka prekvapí nejedného muža. Divokosť a vášeň? A je to. Nádych zvrátenosti? Prečo nie. Dáma v znamení Kozorožca vám priamo do očí povie, čo očakáva a vy by ste mali byť pripravení, pretože to bude vyžadovať aj od vás. S ňou prelomíte každé tabu. Dokonca aj také, o ktorých ani netušíte, že existujú.

Prvé miesto: Baran

Žena v znamení Barana je ohnivá žena. Je silná, sebavedomá a vyžaruje z nej sexepíl. Myslíte si, že ste ju zviedli? Pravdepodobne nie. Dámy v tomto znamení zverokruhu neváhajú využiť všetky svoje prednosti, aby zbalili muža, ktorý im padne do oka. Napriek svojej divokej a rozhodnej povahe dáma v znamení Barana aj v posteli očakáva iniciatívu od svojho partnera. A veľa sily, pretože jej temperament vám nedovolí pokojne spať, kým je vedľa vás. Ak je pre vás deň bez sexu strateným dňom, vzťah so ženou v znamení Barana vás určite uspokojí. Tabu? – A čo to je? – pýta sa pani Baranová. Pre ňu to neexistuje, takže sa pustite do navrhovania nových polôh, miest alebo pomôcok na sex.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Júl v plnom prúde? Existujú znamenia zverokruhu, ktorých peňaženky sa naplnia

Merkúr vstupuje do znamenia Leva. Ide o silnú astrologickú kombináciu

The post Poradie mileniek podľa znamenia zverokruhu: ohnivá bohyňa alebo náročná partnerka, ktorá uprednostňuje rozhovor pred sexom? appeared first on Vášeň v tebe.