Skip to content
Menu
Plánované opravy Správy ciest BSK v Modre
publikované: 21 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Plánované opravy Správy ciest BSK v Modre

Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) informuje o nadchádzajúcich opravách ciest, ktoré sa uskutočnia v katastri obce Modra.

Ako informuje mesto Modra, opravy budú zahŕňať dva hlavné úseky ciest, ktoré si vyžadujú rekonštrukciu a údržbu. V rámci prác budú zavedené dočasné dopravné značenia a obmedzenia pre zabezpečenie bezpečnosti a plynulosti dopravy.

Opravy na ceste III/1087 v Modre, časť Harmónia

Opravy sa budú týkať časti podmytej vozovky pred vodnou nádržou v Harmónii v smere na Zochovu chatu. Práce budú prebiehať na úseku km 1,370 a budú trvať do 31. októbra 2024. Na tento úsek budú upozorňovať prenosné dopravné značky a dopravné zariadenia. Práce si vyžiadajú obmedzenia v doprave, takže prosíme vodičov o zvýšenú opatrnosť a rešpektovanie dopravných značení.

Opravy na ceste II/502 v Modre, na Dolnej ulici

Rekonštrukcia povrchu vozovky na Dolnej ulici prebehne na viacerých úsekoch cesty od rybníka po reštauráciu MKM v smere do centra mesta. Práce sa začnú 15. mája a potrvajú do 20. júna 2024. Umiestnenie dočasného dopravného značenia je vyznačené v priloženej situácii.

Oceňujeme vašu trpezlivosť a spoluprácu počas tohto obdobia. Cieľom prác je zlepšiť kvalitu a bezpečnosť ciest v Modre. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti spôsobené opravami. Prosíme vodičov, aby venovali zvýšenú pozornosť a dodržiavali dopravné značenie pre bezpečnú a plynulú jazdu.

© Slovenský večerník/ilustračné foto