Skip to content
Menu
Pedikúra v tejto farbe je klasickým elegantným spôsobom. Zvýrazní opálenie a hodí sa k sandálom
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Pedikúra v tejto farbe je klasickým elegantným spôsobom. Zvýrazní opálenie a hodí sa k sandálom

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Maksim Shmeljov).

Aká je módna farba pedikúry ideálna na leto? Vyberte si klasiku, ktorá poteší v každom ohľade. Samozrejme, hovoríme o červenej farbe. Krásne zvýrazní vaše nechty a veľmi dobre sa hodí k sandálom aj žabkám. Ideálna farba na letnú dovolenku.

Aká je módna farba pedikúry ideálna na leto? Vyberte si klasiku, ktorá poteší v každom ohľade.
Foto: shutterstock/Maksim Shmeljov

Červená je farbou životných síl, ženskosti, túžby, vášne, vzrušenia a plodnosti, ako aj ohňa a krvi. Odjakživa priťahuje pozornosť a osoba, ktorá ju nosí, je odvážna a symbolizuje sebadôveru. Existuje dôvod, prečo si toľko žien maľuje pery červeným rúžom. Aj nechty na nohách v tejto farbe spôsobia, že si vás každý všimne. Najmä preto, že „ležérna červená“ pedikúra je najhorúcejším trendom tohto leta.

Aká je módna farba pedikúry? Červená si toto leto podmanila

Leto je čas, keď sa zatvorená obuv ukladá hlboko do šatníka a namiesto nej sa nosia žabky a sandále. Nie je prekvapením, že mnohé ženy sa v tomto období snažia o skvelý vzhľad svojich nôh. S týmto cieľom navštevujú salóny alebo trávia večer s fľaštičkou laku na nechty v ruke. Ak nemáte nápad na krásnu a štýlovú pedikúru, zvoľte univerzálnu a zároveň mimoriadne ženskú červenú farbu. „Ležérna červená“ je štýl, ktorý nie je možné prejsť ľahostajne.

Aká je módna farba pedikúry? Červená si toto leto podmanila.
Foto: shutterstock/Aquarius Studio

Akú farbu nechtov na nohách 2024? Rozhodnite sa pre klasiku

Červená pedikúra je nadčasová klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Je pútavá a vďaka nej budú vaše nechty vyzerať neuveriteľne elegantne a vkusne. Samozrejme, neznamená to, že by ste ich mali nosiť len k formálnemu oblečeniu, pretože sú rovnako vhodné aj na každodenné nosenie. Ľahko ich skombinujete s ležérnym tričkom, džínsovými šortkami a žabkami, alebo ak dostanete nečakané pozvanie na večeru, stačí vkĺznuť do šiat a obuť si sandále na podpätku. Počas takejto príležitosti budú vyzerať rovnako krásne.

Ako sa venujete svojim nechtom na nohách? Nezabudnite sa o ne pravidelne starať

Ako sa venujete svojim nechtom na nohách? Nezabudnite sa o ne pravidelne starať.
Foto: shutterstock/New Africa

„Ležérna červená“ je krásna, šťavnatá a výrazná červená farba, ktorú môžete nosiť po celý rok. Ale práve v lete vyzerá obzvlášť výnimočne. Dokonale sa totiž hodí k mierne opálenej pokožke. Je vhodná pre tínedžerky aj zrelé ženy. A hoci na nohách vyzerá skvele, nič vám nebráni nalakovať si rovnakým spôsobom aj nechty na rukách. Len nezabudnite, že ani tá najdôkladnejšia manikúra a pedikúra nebude vyzerať dobre s neošetrenými nechtami a suchou kožičkou. Preto si pred nanesením farby nechty opilujte a vytvarujte, potom ich namočte do mierne zohriateho olivového oleja s citrónovou šťavou a zatlačte kožičku . Keď sú suché, môžete začať lakovať. Určite to vyjde dokonale.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ani peľ, ani prach a ani trblietky. Toto je najmodernejšia pedikúra v roku 2024. Vďaka nej si budete chcieť hneď obuť sandálky

Suché päty? Zabudnite na pemzu, vyskúšajte spôsob mojej mamy

The post Pedikúra v tejto farbe je klasickým elegantným spôsobom. Zvýrazní opálenie a hodí sa k sandálom appeared first on Vášeň v tebe.