Skip to content
Menu
ODKAZ PRE CINTULU A VŠETKÝCH HEJTEROV – ZÁKON O RTVS IDE ĎALEJ ✊V parlamente sme zákon o RTVS posunuli do druhého čítania – toto…
publikované: 22 mája, 2024
Menej ako minútu min.
ODKAZ PRE CINTULU A VŠETKÝCH HEJTEROV – ZÁKON O RTVS IDE ĎALEJ ✊V parlamente sme zákon o RTVS posunuli do druhého čítania – toto…
ODKAZ PRE CINTULU A VŠETKÝCH HEJTEROV – ZÁKON O RTVS IDE ĎALEJ ✊

V parlamente sme zákon o RTVS posunuli do druhého čítania – toto je tá najlepšia odpoveď pre atentátnika. Nás žiaden terorizmus nezastaví.

1. Cintulovi najviac prekážali tri veci. RTVS, Mazák a Ukrajina. Čiže naša mediálna, justičná a mierová politika.

2. O to viac nekompromisní musíme byť v týchto oblastiach. Je to teraz už aj súčasť nášho zápasu proti politickému násiliu a nenávisti.

3. S veľkou hrôzou počúvam o tom, že Nemci chcú na našom území rozmiestňovať rakety proti Rusku – rázne sme to odmietli.

4. S rovnakou hrôzou počúvam, že Dzurinda a jeho militantná partia by chcela na Slovensku vybudovať protivzdušnú ochranu NATO, ktorá by slúžila Ukrajine vo vojne.

5. Slovensko by sa stalo terčom. Len pripomeňme, že sme absolútne bezpečnostne obnažení, pretože Naď odovzdal náš systém S-300 Ukrajine a oklamal všetkých, že má dlhodobú náhradu.

6. A teraz vyplakáva, že ho za to niekto označil za vlastizradcu. A ešte by sa chcel súdiť. Chlap, čo Slovákom nadával do opíc. Sebareflexia – nula.

7. Mňa politickí skrachovanci ako Naď nezaujímajú, nebudem sa ním zahadzovať. Ale jedného dňa si ho spravodlivosť nájde. Za to, čo napáchal na Slovensku.

8. Nápady prezidenta Macrona ma takisto napĺňajú hrôzou. Chcel by posielať vojakov na Ukrajinu.

9. Rusko už pohrozilo tvrdou reakciou. To vážne niekto chce riskovať jadrovú vojnu?

10. Kvôli našej mierovej politike sa stal Robert Fico terčom ukrutnej nenávisti. Výsledok – len o vlások unikol smrti.

11. O to väčší dôvod máme, aby sme nekompromisne usilovali o mier a tvrdo odmietali všetky tieto šialené nápady, ktoré nás ženú do vojny.

12. Neuhneme ani o milimeter. Ani pri RTVS, ani pri ÚŠP a ani pri našej mierovej politike.

13. Eurovoľby rozhodnú o tom, či tu bude vojna alebo mier. Verím, že dnes už nikto nepochybuje, že treba ísť voliť.

14. Ich nenávisť viedla k tomu, že skoro zavraždili nášho premiéra.

15. Poďme im ukázať, že nenávisť mier nikdy neporazí. Že Slovensko si nedáme ❤️

Ľuboš Blaha – Telegram