Skip to content
Menu
Nový týždeň a nové príležitosti. Finančný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Nový týždeň a nové príležitosti. Finančný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Pixel-Shot).

Prázdniny a leto sú obdobím zvýšených výdavkov. Tu zmrzlina, tam vafle, inde hranolky a s každým ďalším dňom dovolenky sa naše platy rozplývajú. Pri tvorbe rozpočtu je dôležitá obozretnosť, ale treba mať aj trochu šťastia. Kto sa naň bude môcť spoľahnúť v nadchádzajúcom týždni? Na túto otázku vám odpovie týždenný finančný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu. Zistite, čo vás čaká.

Finančný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu.
Foto: shutterstock/Pixel-Shot

Finančný horoskop pre Býka

Tento týždeň budete podnikaví a vynaliezaví. S ľahkosťou prijmete to, čo máte v práci robiť a budete dôsledne pracovať na svojom úspechu. Barani, ktorí sú samostatne zárobkovo činní, budú všade vítaní a získajú cenné vedomosti. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, by sa mali vyhnúť hádkam o maličkostiach s potenciálnym zamestnávateľom, pretože by prišli o vynikajúcu príležitosť na lukratívne voľné miesto. Pokiaľ ide o finančné záležitosti, buďte spokojní, ak máte problémy s hotovosťou, pretože šťastné náhody ich čoskoro ukončia.

Finančný horoskop pre Býka

Aura júla prinesie zaujímavé udalosti a večierky, ktoré vám sťažia sústredenie sa na nudné povinnosti. Vo svojom bežnom zamestnaní budete hľadať skôr voľno ako novú motiváciu. Neľutujte sa, pretože niekedy potrebujete odísť, aby ste sa zotavili. Samostatne pracujúci Býci by mali byť pri hodnotení konkurentov objektívnejší, aby sa z ich skúseností naučili, čo je pre nich najlepšie. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, sa zdržia prijímania nevýhodných prác. Vo finančných záležitostiach budete plniť vopred stanovený rozpočet.

Finančný horoskop pre Blížencov

Máte pred sebou náročný týždeň. Hoci ste samostatne zárobkovo činní a máte všetko pod kontrolou, stojí za to zvážiť, kto vám môže pomôcť a odbremeniť vás od nadmerných povinností. Blíženci, ktoré vedú vlastnú firmu, môžu zbytočne prepadnúť panike, že sa firma nedokáže vymaniť zo stagnácie, ktorá ich v poslednom čase trápi. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, môžu očakávať zaujímavé kariérne ponuky. Vo finančných záležitostiach budete dobre hospodáriť s peniazmi, ale cez víkend budete túžiť po luxuse a pohodlí, čo by vás mohlo vyjsť draho.

Finančný horoskop pre Raka

Júlová aura prinesie prílev sily. Vo vašom bežnom zamestnaní sa toho bude diať veľa, ale netrápte sa nad pracovnou záťažou, pretože všetko včas zvládnete. Samostatne pracujúci Raci môžu vidieť problémy tam, kde nie sú, čo spomalí rast vášho podnikania. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, si namiesto voľného miesta otvoria vlastnú firmu, čo ostatných prekvapí. Pokiaľ ide o finančné záležitosti, dávajte si pozor, aby ste pod vplyvom emócií nedávali bláznivé sľuby, že niekomu požičiate svoje úspory. Cez víkend sa budete venovať koníčku, ktorý vám prinesie uvoľnenie.

Finančný horoskop pre Leva

Aura tohto týždňa vás zaslepí pred realitou istej situácie. Pokiaľ ide o vašu prácu, nerobte zásadné rozhodnutia, pretože by ste ich mohli rýchlo oľutovať a to, čo ste sa rozhodli, sa už nedá zvrátiť. Samostatne pracujúci Levy budú robiť malé kroky k svojim cieľom, ale ich vrodená lenivosť ich niekedy premôže. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, budú nespokojní, pretože ich úsilie bude neúmerné výsledkom. Vo finančných záležitostiach si neberte komplikované výdavky.

Čo vás dnes čaká tento týždeň a na čo si treba dať pozor?
Foto: shutterstock/Body Stock

Finančný horoskop pre Pannu

Tento týždeň si nájdete čas na veci, ktoré radi robíte. Pri práci na plný úväzok možno nebudete mať chuť na únavné povinnosti a budete sa z nich snažiť vymaniť tým, že sa za každú cenu pustíte do niečoho iného. Panny, ktoré sú samostatne zárobkovo činné, by sa mali zamyslieť nad tým, či musia všetko robiť samy, alebo sa možno oplatí outsourcovať to, čo vás nebaví a venovať svoj voľný čas úplne iným projektom. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, budú na pohovoroch. Čo sa týka financií, aj keď ste šetrní, budete mať pocit, že máte menej peňazí ako predtým.

Finančný horoskop pre Váhy

Od pondelka sa vaše myšlienky budú zaoberať profesionálnymi situáciami. Ak máte prácu na plný úväzok, dajte si pozor, aby ste na seba nevzali zodpovednosť niekoho, kto nemá v úmysle tvrdo pracovať, ale dokáže manipulovať s ostatnými. Váhy prevádzkujúce vlastnú firmu budú uvažovať o možných opatreniach na urýchlenie rozvoja firmy. V piatok rýchlo vybavíte rôzne záležitosti, ktoré už nejaký čas čakajú v poradí. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, budú prekvapení zvratom udalostí. Pokiaľ ide o finančné záležitosti, odporúča sa zamerať sa na to najdôležitejšie a neutrácať viac, ako je nevyhnutné.

Finančný horoskop pre Škorpióna

Tento týždeň pôjde všetko podľa vašich predstáv. V zamestnaní sa môžete spoľahnúť na to, že veci vybavíte rýchlo a svoje profesionálne plány zrealizujete bez väčších problémov. Škorpióni podnikajúci vo vlastnej firme nadviažu zaujímavé pracovné kontakty, ktoré ich budú inšpirovať k realizácii ich snov. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, by si mali dohodnúť stretnutie s priateľmi spred rokov, ktorí im môžu pomôcť v ich profesionálnej kariére. Vo finančných záležitostiach buďte tvrdí a nepodliehajte vlastným slabostiam.

Finančný horoskop pre Strelca

Čaká vás týždeň plný pozitívnych zážitkov. Svoju prácu zvládnete, ale nezabudnite, že nesmiete urobiť tie isté chyby dvakrát, inak to budete mať oveľa ťažšie. Samostatne zárobkovo činní Strelci budú čakať na správny čas, aby prerazili na trhu s novou ponukou. Strelci, ktorí hľadajú zamestnanie, by si mali nechať svoje tajomstvá pre seba, pretože niekto bude hľadať dobrú ponuku. Vo finančných záležitostiach budete žiť pokojným životom a nebudete míňať viac, ako ste si naplánovali.

Finančný horoskop pre Kozorožca

Tento týždeň budete mať rebelantskú náladu. V práci sa dostanete do diskusií, ktoré sa môžu skončiť bitkou, ak niekto nebude podporovať váš názor. Kozorožci, ktorí podnikajú, urobia všetko pre to, aby predbehli konkurenciu a je pravdepodobné, že sa im to podarí. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, sa namiesto hľadania práce budú venovať koníčku, ktorý im prinesie ďalší príjem. Vo finančných záležitostiach sa môžete spoľahnúť na šťastné náhody, pri ktorých k vám budú peniaze nejakým spôsobom priťahované.

Finančný horoskop pre Vodnára

Júlová aura vám pomôže hľadať spojencov na prekonanie každodenných problémov. V práci na plný úväzok bude dôležitá sebadisciplína, aby ste zvládli nadbytok povinností, ktorými budete zaťažení. Vodnári, ktorí sú samostatne zárobkovo činní, začnú nové podniky, aby si zabezpečili vyššie príjmy. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, začnú pracovať na úplne inom mieste, ako je ich vzdelanie. Vo finančných záležitostiach sa odporúča používať zdravý rozum a pri nákupoch kupovať len to, čo je potrebné.

Finančný horoskop pre Ryby

Aura tohto týždňa bude priať náhlej zmene plánov. V práci budete mať na všetko čas a vôbec sa nebudete ponáhľať, aby ste dokázali, že ste viac ako ostatní. Samostatne pracujúce Ryby sa zbavia problémov, ktoré sa ťahali celé týždne, čo im uľahčí prácu vo firme. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, by si mali urobiť poriadok vo svojom životopise. Vo finančných záležitostiach objavíte nové možnosti zárobku, ak sa budete venovať tomu, čo musíte urobiť, aby ste zarobili viac peňazí.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Aké sú najhoršie vlastnosti Strelca? Jedna je veľmi nepríjemná

Týždenný horoskop (8.7. 2024 – 14.7.2024)

The post Nový týždeň a nové príležitosti. Finančný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu appeared first on Vášeň v tebe.