Skip to content
Menu
Mesto Gbely pozýva na komunitné odujatie “PIATOK patrí DEŤOM”
Regióny
publikované: 24 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Mesto Gbely pozýva na komunitné odujatie “PIATOK patrí DEŤOM”
Regióny

S radosťou vás pozývame na skvelé komunitné podujatie “PIATOK patrí DEŤOM”, ktoré je venované našim najmenším. Príďte si užiť popoludnie plné zábavy, divadielka a letného kina v príjemnom prostredí parku pri ZUŠ Gbely.

  • Kedy: 28. júna 2024, od 17:00
  • Kde: Park ZUŠ Gbely

Čo Vás Čaká?

Ako informuje mesto Gbely, pripravili sme pre vás pestrý program, ktorý zaručene poteší všetky deti a ich rodičov. Tešiť sa môžete na:

  • Divadielko: Interaktívne a zábavné predstavenie, ktoré pobaví a zapojí deti do deja.
  • Detské letné kino: Po skončení divadielka si môžete vychutnať premietanie obľúbených detských filmov pod holým nebom. Pripravte sa na nezabudnuteľný filmový zážitok!

Prečo prísť?

“PIATOK patrí DEŤOM” je skvelou príležitosťou stráviť čas s rodinou a priateľmi v krásnom parku, zapojiť deti do kultúrnych a zábavných aktivít a vychutnať si letný večer plný smiechu a radosti. Toto podujatie je ideálne pre deti všetkých vekových kategórií a ponúka skvelý spôsob, ako osláviť začiatok prázdnin.

Organizátor

Podujatie organizuje komunita pri ZUŠ Gbely s cieľom vytvoriť príjemné a zábavné prostredie pre deti a ich rodiny. Vaša účasť prispeje k vytvoreniu priateľskej atmosféry a podpore miestnych kultúrnych aktivít.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a príďte sa zabaviť s nami na “PIATOK patrí DEŤOM” 28. júna 2024 o 17:00 v parku pri ZUŠ Gbely. Tešíme sa na vás!

© Slovenský večerník/ilustračné foto