Skip to content
Menu
Má najväčšie líčka na svete. Ukázala, ako vyzerala pred operáciami. „Bola si taká krásna“
publikované: 26 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Má najväčšie líčka na svete. Ukázala, ako vyzerala pred operáciami. „Bola si taká krásna“

26.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/justqueen8888/).

Anastasia Pokreshchuk je už nejaký čas pravidelne hrdinkou publikácií na rôznych portáloch. To všetko kvôli drastickej metamorfóze, ktorou v posledných rokoch prešla. Ako sama tvrdí, má najväčšie líčka na svete. A ako vyzerala predtým, než začala zasahovať do svojho vzhľadu? Nedávno ukázala starú fotku.

Má najväčšie líčka na svete. Ukázala, ako vyzerala pred operáciami.
Foto: instagram.com/justqueen8888/

Anastasia Pokreshchuk je 36-ročná Ukrajinka, ktorá sa preslávila v médiách po celom svete. Dá sa povedať, že sa z nej stala hviezda bulvárneho plátku. Žena navyše dynamicky rozvíja svoje profily na sociálnych sieťach. V súčasnosti ju na Instagrame sleduje viac ako 104 000 ľudí. Tvrdí, že každý deň dostáva veľa správ od mužov, ktorí ju a jej lícne kosti považujú za mimoriadne príťažlivé.

Má najväčšie líčka na svete a páči sa jej, ako teraz vyzerá

Anastasia v posledných rokoch podstúpila rôzne liečby v oblasti estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Začala, keď mala 26 rokov. Žena veľmi chcela zmeniť svoj vzhľad. Zaujímavosťou je, že jej cieľom už od začiatku bolo mať najväčšie lícne kosti na svete. Ukrajinka sa okrem iného rozhodla podstúpiť aj lifting zadku a liposukciu. Ako však často priznáva, prestala počítať, koľko operácií a ošetrení podstúpila.

„Milujem svoje líčka, chcem, aby vyzerali takto a som veľmi šťastná. Pravidelne si vstrekujem výplne do iných častí tváre. Chápem, že pre iných ľudí vyzerajú zvláštne, ale pre mňa nie“

– priznala pred pár rokmi v rozhovore pre „The Sun“.

Ukázala fotku spred rokov. „Vyzerala si krásne“

Nedávno žena zverejnila na svojom instagramovom profile fotografiu, na ktorej je vidieť, ako vyzerala na samom začiatku svojej metamorfózy. Postavila ich vedľa svojho súčasného imidžu. Musíme priznať, že je ťažké uveriť, že ide o tú istú osobu. „Bola si taká krásna“, „Kedysi si vyzerala krásne“ – môžeme si prečítať v komentároch pod príspevkom.

Má najväčšie líčka na svete. Ukázala, ako vyzerala pred operáciami. „Bola si taká krásna“.
Foto: instagram.com/justqueen8888/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kylie Jenner plače pre „zraňujúce“ komentáre a má už toho dosť!

Julia Roberts už nevyzerá ako Vivian z filmu Pretty Woman. Nová farba vlasov v lete 2024

The post Má najväčšie líčka na svete. Ukázala, ako vyzerala pred operáciami. „Bola si taká krásna“ appeared first on Vášeň v tebe.