Skip to content
Menu
Má 12 rokov a na účte milióny. Rozhodla sa oddýchnuť si a ísť „do dôchodku“
publikované: 10 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Má 12 rokov a na účte milióny. Rozhodla sa oddýchnuť si a ísť „do dôchodku“

10.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/pixiecurtis/).

Pixie Curtis sa nehrá s bábikami. Namiesto toho trávi dovolenky na luxusných jachtách, dni trávi posielaním e-mailov na svojom najnovšom iPhone a chodením na bohaté večere s priateľmi. Dievča má 12 rokov a na účte milióny. Nedávno sa rozhodla ísť na „dôchodok“.

Pixie Curtis sa nehrá s bábikami. Namiesto toho trávi dovolenky na luxusných jachtách.
Foto: instagram.com/pixiecurtis/

Pixie Curtis nemala typické detstvo. Zatiaľ čo jej rovesníci robia domáce úlohy z matematiky a hrajú sa na schovávačku, ona s pomocou rodičov vyvíja nové produkty pre svoje značky a počíta milióny, ktoré jej pritečú na účet. Dievčatko má v šatníku oblečenie od svetoznámych návrhárov a v garáži má luxusné autá. Navštívila už aj najvzdialenejšie kúty sveta a ubytovala sa v tých najdrahších hoteloch.

Nedávno dovŕšila 12 rokov a rozhodla sa, že je najvyšší čas odložiť svoju profesionálnu kariéru a „odísť do dôchodku“. V najbližšom období sa plánuje venovať štúdiu.

Koľko zarobí 12-ročný milionár mesačne?

Spoločnosti založené Pixie sú rodinným podnikom. Jej mama sa venuje PR a je v tom skvelá. Už za prvých 48 hodín od založenia značky boli ich hračky úplne vypredané a na účte spoločnosti sa objavilo 200 000 austrálskych dolárov, teda približne 125 000 EUR.

V súčasnosti má 12-ročná slečna stabilizovanú finančnú situáciu a o svoju budúcnosť sa báť nemusí. Podľa news.com.au bol v roku 2023 mesačný zárobok tínedžerky viac ako 130 000 austrálskych dolárov, teda približne 81 000 EUR.

Matka obdivuje podnikateľského ducha svojej dcéry

Niet divu, že namiesto tričiek Mickey Mouse nosí oblečenie z módnych domov ako Balmain, Fendi, či Balenciaga. Vyrástla rýchlejšie ako jej rovesníci, no teraz má čas na oddych. Ako minulý rok avizovala, po 12. roku života odložila profesionálnu kariéru a zamerala sa na školu. Hoci komentáre pod jej príspevkami na sociálnych sieťach sú plné sympatií k jej „stratenému detstvu“, matka 12-ročného dieťaťa je hrdá na to, čo jej dcéra dokázala.

„Čo je pre mňa úžasné, je podnikateľský duch, ktorý má v tak mladom veku“

– zdôraznila v jednom z rozhovorov.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Hovorili, že je najobéznejším dieťaťom na svete. Dnes by ste ho nespoznali

5 situácií, v ktorých inteligentní ľudia mlčia

The post Má 12 rokov a na účte milióny. Rozhodla sa oddýchnuť si a ísť „do dôchodku“ appeared first on Vášeň v tebe.