Skip to content
Menu
Kvôli vzťahu Heleny Vondráčkovej ju brat nechce poznať! „Šikovný gigolo“
publikované: 27 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Kvôli vzťahu Heleny Vondráčkovej ju brat nechce poznať! „Šikovný gigolo“

27.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/helenavondrackovacz/ youtube.com/c/Českýrozhlas).

Helena Vondráčková je už 21 rokov spájaná s českým podnikateľom Martinom Michalom, ktorý je zároveň aj jej manažérom. Speváčka však nemôže rozprávať o rodinnom šťastí. Jej brat neakceptuje jej vzťah. Už roky sa s ňou nerozpráva.

Brat Heleny Vondráčkovej neakceptuje jej vzťah.
Foto: instagram.com/helenavondrackovacz/ youtube.com/c/Českýrozhlas

Helena Vondráčková je určite jednou z najpopulárnejších českých speváčok. Úspešná tak ako v Česku aj na Slovensku. 24. júna speváčka oslávila 77. narodeniny.

roky ju spájajú s o 12 rokov mladším podnikateľom Martinom Michalom. Práve kvôli tomuto vzťahu utrpeli speváčkine rodinné vzťahy. Jej brat ju nechce poznať.

POZRITE TIEŽ AJ: Viktor Vincze sa stal pilotom!

Brat Vondráčkovej ju nechce poznať. Všetko kvôli jej manželovi

Prvým manželom Vondráčkovej bol Hellmut Sickel. Pár sa zosobášil v roku 1983. Vzťah s nemeckým gitaristom trval dlho, no manželia sa napokon v roku 2001 rozhodli rozviesť.

O dva roky neskôr začala Vondráčková vzťah s Martinom Michalom, ktorý sa stal aj jej manažérom. To sa speváčkinmu bratovi veľmi nepáčilo. Jiří Vondráček v rozhovore pre české médiá povedal, že „šikovný gigolo si našiel starnúcu speváčku.“ To spôsobilo, že súrodenci boli medzi sebou veľmi v rozpore. Helena v jednom z rozhovorov povedala, že ju veľmi mrzí, že brat jej manžela neprijal.

„Brat nechcel, aby som sa vydala za Martina a to je problém. Je mi to ľúto, pretože sme boli úžasná rodina, ale on môjho manžela neakceptuje. Nerozumiem tomu.“

– zdôraznila.

Jiří Vondráček v tom ale mal jasno. Helenin brat vypracoval zoznam dvadsiatich otázok o jej vtedy ešte nastávajúcom, ktoré predložil sestre.

„Vyšlo najavo, že o svojom vyvolenom vlastne vôbec nič nevie, čo je v jej postavení nebezpečné. Ona je naozaj skvelým objektom takýchto týpkov. Helena sa varovať nenechala – naopak prehodnotila svoj vzťah k rodine a po päťdesiatpäť rokoch harmonického spolužitia nás označila za nepriateľov“

– cituje Jiřího, brata Heleny, portál idnes.cz ešte v roku 2003.

Jiří na vzťah so svojou sestrou reflektoval v roku 2021, kde sa pre portál idnes.cz vyjadril, že ublížiť jej určite nechcel. Helenin brat jej chcel len dobre ako sám tvrdí.

„Mal som pocit, že mám Helene povedať ‚hele bacha, tu je niečo zle‘. A Helena povedala ‚nie, nechcem ťa vôbec počúvať‘. Keby mi povedala ‚pozri brácho, jednoducho som sa zamilovala a je mi to fuk…‘ Ale to sa nestalo.“

– cituje brata Heleny Vondráčkovej už spomínaný portál.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dominika Cibulková si znova užíva! Tentokrát je na luxusnej jachte

Známa markizáčka žije v netradičnom hausbóte

The post Kvôli vzťahu Heleny Vondráčkovej ju brat nechce poznať! „Šikovný gigolo“ appeared first on Vášeň v tebe.