Skip to content
Menu
KARVAŠOVÁ Z PS-KA SA VYJADRILA, ŽE NEROZUMIE, ČO JE TO OBHAJOVAŤ NÁRODNÉ ZÁUJMY 🤦Nechcem sa chváliť, ale presne pred mesiacom sa…
publikované: 11 júna, 2024
Menej ako minútu min.
KARVAŠOVÁ Z PS-KA SA VYJADRILA, ŽE NEROZUMIE, ČO JE TO OBHAJOVAŤ NÁRODNÉ ZÁUJMY 🤦Nechcem sa chváliť, ale presne pred mesiacom sa…

KARVAŠOVÁ Z PS-KA SA VYJADRILA, ŽE NEROZUMIE, ČO JE TO OBHAJOVAŤ NÁRODNÉ ZÁUJMY 🤦

Nechcem sa chváliť, ale presne pred mesiacom sa ma agentúra Sita pýtala, akú účasť odhadujem v eurovoľbách – a bum, ja som trafil, pozrite 😁

1. Priznávam, mám doma vešteckú guľu – pokojne sa ma spýtajte, kto vyhrá majstrovstvá Európy vo futbale, všetko viem 😁

2. Ale vážne – keď pozerám na celoeurópske výsledky eurovolieb, tak tam vidím niekoľko dobrých správ.

3. Napríklad, vypadla strapatá liberálna europoslankyňa z Holandska Sophia Veld, ktorá chodila na Slovensko ako na klavír, aby tu arogantne kopala do vlády Roberta Fica. Ja len, že bye-bye, Sophia.

4. Liberáli v Európe ťažko prepadli. To je dobrá správa. Horšou je, že sa tým zvýšila relatívna váha Progresívcov v tejto extrémistickej frakcii.

5. Tým pádom budú PS-kári zneužívať liberálnu frakciu na protislovenské rezolúcie a útoky proti našej vláde. Ako doteraz.

6. Keď sa europoslankyne Karvašovej z PS včera spýtali, či bude obhajovať národno-štátne záujmy, odpovedala, že nerozumie, čo to je.

7. Presne toto môžeme očakávať od Progresívcov – žiadne národné záujmy, žiadne Slovensko, žiadna zodpovednosť, ale progresivistický džihád proti vlastnému štátu.

8. Eurovoľby odpálili Macrona aj belgickú liberálnu vládu. Tlieskam. Posilnili kritici EÚ. Vrátane tých slovenských. To je dobrá správa.

9. Veľmi sa teším z úspechu českých komunistov, osobitne gratulujem Katke Konečnej – spolu zatrasieme Bruselom 😉

10. Európski socialisti ďalej padajú. Lebo riešia slniečkarsku agendu a nie pracujúcich ľudí. Zobudia sa konečne?

11. Posilnili sa mierové hlasy, to je dobrá správa. Najväčší vojnoví štváči ako Macron či Scholz a ich strany dostali výprask.

12. Medzitým Američania obnovili dodávky zbraní neonacistickému pluku Azov na Ukrajinu. Už len si zahajlovať, Mr. Biden. Celé zle.

13. Aby som nepísal len o eurovoľbách, vraj tu bol včera štrajk RTVS. Žiaľ, prepásol som to, lebo ten ich brak nepozerám.

14. Dúfal som, že v rámci štrajku vypnú telku aspoň na týždne, nech si od tej slniečkarskej propagandy oddýchneme a nič – len nejaké tri hodky bliakali na námestí. Nuda.

15. Na júnovej schôdzi schválime zákon o STVR, bodka. Chápem, že Cintula a spol. s tým majú problém, ale nás nezastavia.

Dnes začína parlament – na konci schôdze sa vzdám funkcie podpredsedu NR SR. Krásny deň, priatelia ❤️

Ľuboš Blaha – Telegram