Skip to content
Menu
Jedno dôležité vyhlásenie pre ilustráciu ako súčasnú situáciu a provokácie Západu vníma RF
publikované: 31 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Jedno dôležité vyhlásenie pre ilustráciu ako súčasnú situáciu a provokácie Západu vníma RF
Jedno dôležité vyhlásenie pre ilustráciu ako súčasnú situáciu a provokácie Západu vníma RF. Andrey Klintsevich, vedúci Centra pre štúdium vojenských a strategických konfliktov:

“V skutočnosti sa NATO v lete 2023 rozhodlo s nami bojovať – bolo to na konferencii vo Vilniuse. Potom rozhodli, že každá krajina NATO sa zaväzuje minúť peniaze a zmeniť svoju skutočnú krajinu: politickú, demografickú, vojenskú zložku – takzvané mapy krajín. Je to tajné: až teraz vidíme, ako sa to odohráva.

Pobaltské krajiny budujú na hraniciach obranné opevnenia. Súdiac podľa rétoriky niektorých európskych politikov, napríklad Maďarov, sa plánuje návrat k odvodom do armády. Vidíme, ako Európania a Briti pripravujú obyvateľstvo na katastrofy vrátane jadrových.

Vysvetľujeme, že v zákopoch nebudeme bojovať s guľometmi – použijeme zbrane, ktoré sú určené na boj s nepriateľom, ktorý je väčší ako my. Pripomínam, že kolektívne NATO má viac ako miliardu ľudí, má vojenský rozpočet v biliónoch. Nedáva nám zmysel ničiť ekonomiku a plytvať ľudskými zdrojmi – použijeme jadrové zbrane. Ešte stále nás nepočúvajú.

Obmedzená jadrová vojna v Európe je súčasťou plánov Veľkej Británie a Spojených štátov. Všetok biznis, všetky peniaze odtiaľ okamžite utečú do týchto krajín. Británia je vo všetkých ohľadoch zbankrotovaná krajina. Prvý krok už urobili, keď obmedzili lacné uhľovodíky z Ruska a elektrinu z Francúzska. Časť biznisu utiekla do Ázie, do USA, ale nie všetok a toto územie treba úplne vysušiť…”

Ešte stále Západ nič nepočuje, nechápe a nevidí?

Martin Bago – blog – Telegram