Skip to content
Menu
HLAS – SOCIÁLNA DEMOKRACIA JE A VŽDY BUDE STRANOU, PRE KTORÚ JE KAŽDÝ ČLOVEK NA …
Aktuálne
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu min.
HLAS – SOCIÁLNA DEMOKRACIA JE A VŽDY BUDE STRANOU, PRE KTORÚ JE KAŽDÝ ČLOVEK NA …
Aktuálne

HLAS – SOCIÁLNA DEMOKRACIA JE A VŽDY BUDE STRANOU, PRE KTORÚ JE KAŽDÝ ČLOVEK NA SLOVENSKU DÔLEŽITÝ 👨‍👩‍👧‍👦🇸🇰✌️

Keď sme pred štyrmi rokmi spoločne s Petrom Pellegrinim zakladali stranu HLAS – sociálna demokracia, mali sme jasný cieľ. Urobiť Slovensko lepším a kvalitnejším miestom pre život každého jedného človeka. Bez populizmu, bez bičovania emócií, bez rozdeľovania spoločnosti a hlavne bez hnevu.

Ľudom na Slovensku sme ponúkli svoju prácu, dialóg a profesionalitu bez ohľadu na to, či sme boli v opozícii alebo koalícii. Pretože to je spôsob, ako chceme robiť politiku.

Spoločne píšeme úspešný príbeh nielen našej strany, ale verím, že aj celého Slovenska. Je to pre každého z nás v strane HLAS – Sociálna demokracia veľká česť a obrovský záväzok nesklamať vašu dôveru. Preto by som veľmi rada chcela poďakovať aj týmito slovami každému za to, že môžeme pracovať pre naše Slovensko spoločne.

A osobitne by som chcela poďakovať Petrovi Pellegrinimu za všetko to, akým úžasným človekom je po ľudskej stránke a veľkým profesionálom vo svojej práci. Rovnako viem, že nový predseda Matúš Šutaj-Eštok bude schopný úspešne zvládnuť nové výzvy, ktoré pred našou stranou stoja. Zároveň ďakujem všetkým delegátom strany HLAS-SD za opätovné zvolenie za podpredsedníčku strany. Za mňa sľubujem, že my podpredsedovia, budeme novému predsedovi oporou v každej situácii.

Dnešný snem nám pripomenul náš spoločný úspech za posledné štyri roky, ale ukázal nám aj, aký kus práce nás ešte čaká. Sme pripravení na túto výzvu a veríme, že spoločne dosiahneme pozitívne zmeny pre Slovensko a jeho občanov.

Spoločne sme silní a pripravení na budúcnosť. ❤️🇸🇰Zdroj: Denisa Saková