Skip to content
Menu
Elton John si uľavil uprostred obchodu?! Šokujúce bulvárne správy
publikované: 11 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Elton John si uľavil uprostred obchodu?! Šokujúce bulvárne správy

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Essenze di natura).

Údajný škandál týkajúci sa Eltona Johna sa stal hlasným na internete. Legendárny umelec si mal podľa zahraničného bulvárneho plátku uľaviť od fyziologickej potreby pred zákazníkmi obľúbeného francúzskeho obchodu s obuvou. Majiteľ všetko povedal.

Foto: shutterstock/Essenze di natura

Elton John je nepochybne legendárnou postavou vo svete popkultúry. 77-ročný hudobník predal po celom svete cez 300 miliónov albumov, čím sa zaradil do skupiny najpopulárnejších umelcov všetkých čias. Jeho nadčasová práca mu vyniesla stovky ocenení a vyznamenaní, ako aj milióny na bankovom účte.

V roku 1998 bol Elton pasovaný za rytiera kráľovnou Alžbetou II. Okrem následných úspechov sa často hovorí aj o súkromnom živote pestrého umelca. Pripomeňme, že autor hitu „I’m Still Standing“ je dlhé roky manželom Davida Furnisha, s ktorým vychováva aj dvoch synov.

Elton John v centre škandálu? Šokujúce správanie umelca

Hoci Elton John postupne ukončuje svoju kariéru, stále púta pozornosť médií. Pred pár dňami americký bulvárny denník informoval však o údajnom škandále s týmto umelcom. Podľa TMZ si 77-ročný muž počas nákupov vo Francúzsku uľavil do plastovej fľaše.

Portál citoval majiteľa obchodu s obuvou Sugarkikz v Nice, Ryana Sukkara. Podľa jeho výpovedí sa Elton objavil v priestoroch v sprievode svojich dvoch synov a aj ochranky. Keď sa hudobník dozvedel, že nie je k dispozícii toaleta, údajne si vypýtal fľašu a pred zrakmi ostatných zákazníkov si uľavil.

Majiteľ obchodu tvrdí, že kvôli nepresnosti moč hviezdy dopadol aj na podlahu.

Elton John si uľavil uprostred obchodu? Hlási sa majiteľ

Zaujímavé je, že Sukkar pre TMZ priznal, že bol spočiatku „šokovaný a frustrovaný“. Negatívne emócie opadli, keď si uvedomil, že má dočinenia s veľkou globálnou hviezdou. Po tom, čo majiteľ obchodu počul z úst 77-ročného muža „Som Elton John!“, prižmúril oči nad situáciou, podal umelcovi ruku a na pamiatku sa s ním odfotil.

Na instagramovom profile Sugarkikz sa skutočne objavila fotografia, na ktorej je autor hitu „Rocket Man“ a aj jeho deti na nákupoch v Nice. Hudobník sa však zatiaľ k odhaleniam amerického bulvárneho denníka nevyjadruje.

Foto: instagram.com/sugarkikz/

Veríte majiteľovi obchodu?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Margot Robbie je tehotná! Herečka a jej manžel čakajú prvé dieťa

Médiá uvádzajú, že šance na záchranu manželstva Jennifer Lopez a Bena Afflecka sú „NULOVÉ“. Speváčka „chce leto plné ZÁBAVY“

The post Elton John si uľavil uprostred obchodu?! Šokujúce bulvárne správy appeared first on Vášeň v tebe.