Skip to content
Menu
Divadelné predstavenie TRI GRÁCIE Z UMAKARTU v Trstenej
publikované: 28 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Divadelné predstavenie TRI GRÁCIE Z UMAKARTU v Trstenej

Pozývame vás na divadelné predstavenie Tri grácie z umakartu, ktoré sa uskutoční 5. mája 2024 o 19:00 hod. v Dome kultúry v Trstenej.

Príďte si vychutnať trpkú komédiu o stretnutí, ktoré raz muselo prísť, ale aj tak bolo nečakané. Tri ženy sa stretnú v jednej kuchyni, s chlebíčkami, na ktorých už pomaly zasychá vlašský šalát, a prežijú tri dni plné nečakaných zvratov.

Postavy a účinkujúce:

Marta Sládečková ako Marta: Kaderníčka, čerstvá dôchodkyňa, žena so svojráznym názorom na všetko a vnímavosťou k tomu, čo sa okolo deje.
Kamila Magálová ako Helena: Martine sestra, ktorá dlhé roky žila vo Švajčiarsku a teraz sa vracia domov, aby doriešila dedičstvo po matke a našla nový zmysel života.
Petra Polnišová ako Eva: Martina dcéra, šikovná a vtipná žena, ktorá sa pripravuje na svadbu, no tesne pred ňou zistí, že sa vydávať vlastne nechce.

Ako informuje mesto Trstená, vstupné na toto predstavenie je 22 €.

Tri grácie z umakartu vás prevedú spletitými príbehmi troch žien, ktorých osudy sa pretnú v jednej kuchyni. Príďte si užiť zábavu, humor a dramatické momenty tejto výnimočnej inscenácie. Tešíme sa na vašu účasť!

© Slovenský večerník/ilustračné foto