Skip to content
Menu
Deň Zeme na SOŠOaS Krupina
publikované: 21 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Deň Zeme na SOŠOaS Krupina

Pri príležitosti Dňa Zeme na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Krupine sme sa pustili do rôznych aktivít na podporu životného prostredia a našej komunity.

Ako informuje mesto Krupina, študenti a pedagógovia strávili deň učením sa o bylinkách, súťažili, sadili kvety a čistili okolie školy a nášho mesta.

V rámci programu sme pripravili viacero vzdelávacích aktivít, ktoré zahŕňali identifikáciu a poznávanie rôznych byliniek. Študenti si tak rozšírili svoje vedomosti o prírode a jej bohatstve. Taktiež sme súťažili v rôznych úlohách, ktoré zamerali na environmentálne vedomosti a zručnosti.

Nezabudli sme ani na skrášlenie okolia školy a mesta, keď sme zasadili kvety a vyčistili verejné priestory. Aj napriek chladnejšiemu počasiu sme sa nenechali odradiť a spoločne sme sa zamerali na to, aby sme urobili naše prostredie krajším a čistejším.

Ďakujem veľmi pekne všetkým kolegom a žiakom za ich prácu a oddanosť pri týchto aktivitách. Spoločne sme prispeli k ochrane a zlepšeniu nášho životného prostredia!

© Slovenský večerník/ilustračné foto