Skip to content
Menu
Čo o človeku vypovedá vôňa parfému? Zistite to! Dozviete sa veľa o sebe
publikované: 24 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Čo o človeku vypovedá vôňa parfému? Zistite to! Dozviete sa veľa o sebe

24.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Oleg Gekman).

Myslím, že každý z nás má nejakú vôňu. Niekedy je náš výber kontroverzný. Vône, ktoré sa nám zdajú dokonalé, sa iným vôbec nepáčia. Ukazuje sa, že náš vkus súvisí s určitými osobnostnými črtami. Zistite, čo o nás naše obľúbené vône vypovedajú.

Páčia sa vám tieto vône parfémov? Pozrite sa, či tento opis zodpovedá vašej osobnosti.
Foto: shutterstock/Oleg Gekman

Tóny vôní, ktoré sa nám páčia, môžu byť ovplyvnené našimi osobnostnými vlastnosťami. Táto teória je už nejaký čas veľmi populárna. Zatiaľ pre ňu neexistuje veľa spoľahlivých vedeckých dôkazov. Radi by sme vás preto upozornili, aby ste takéto opisy brali s primeraným odstupom.

Aký parfém máte radi? Veľa o vás prezrádza

Môžeme sa stretnúť s názorom, že ľudia, ktorí uprednostňujú ovocné vône, majú zvyčajne veľmi pozitívny vzťah k životu. Okrem toho sa vyznačujú veľkou spontánnosťou, otvorenosťou a túžbou spoznávať nových ľudí a miesta. Preto radi cestujú a zabávajú sa. Citrusové tóny sú špeciálnym prípadom. Ľudia, ktorí si ich vyberajú, sú mimoriadne energickí a odvážni. Neustále vyhľadávajú výzvy. Nikdy sa neboja vyjadriť svoj názor.

Čo o človeku vypovedá vôňa parfému?
Foto: shutterstock/Motortion Films

Páčia sa vám tieto vône parfémov? Pozrite sa, či tento opis zodpovedá vašej osobnosti

Ak máte radi pižmové a korenisté tóny, ste pravdepodobne veľmi lojálny, rodinný a tradičný človek. Príbuzní a priatelia sú pre vás na prvom mieste. Nemáte radi zmeny. Tiež máte romantickú dušu a radi si idealizujete svoju druhú polovičku. Často sa nechávate počuť, že rozkývate loď.

Ťažké orientálne vône si naopak zvyčajne vyberajú ľudia, pre ktorých je veľmi dôležitou súčasťou života ich kariéra. Sú pracovití, ambiciózni a odvážni. Neboja sa kritiky, pretože vedia, že zmena im pomáha rásť. Samozrejme, aj sladké vône majú svojich fanúšikov. Ľudia, ktorí si ich vyberajú, sú zvyčajne veľmi sebavedomí. Radi sú stredobodom pozornosti. Zároveň sú veľmi priateľskí a ich blízki sa na nich môžu spoľahnúť v každej situácii.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Vyhrala 50-tisíc libier v lotérii a prezradila, na čo ich minula. „Už žiadne ovisnuté prsia“

Táto farba je nesporným hitom leta 2024. Tu je návod na jej módny a elegantný štýl

The post Čo o človeku vypovedá vôňa parfému? Zistite to! Dozviete sa veľa o sebe appeared first on Vášeň v tebe.