Skip to content
Menu
CHCÚ ZNIČIŤ KAŽDÉHO, KTO SA VZOPREL SLNIEČKARSKEJ TOTALITE Idú po nás ako po údenom
publikované: 3 júna, 2024
Menej ako minútu min.
CHCÚ ZNIČIŤ KAŽDÉHO, KTO SA VZOPREL SLNIEČKARSKEJ TOTALITE Idú po nás ako po údenom
CHCÚ ZNIČIŤ KAŽDÉHO, KTO SA VZOPREL SLNIEČKARSKEJ TOTALITE

Idú po nás ako po údenom. Po každom, kto má iný názor. Po každom, kto sa vzoprel ich do slniečkarskemu diktátu.

1. Dannymu Kollárovi zobrali YouTube. Boja sa ho. Tak ako sa báli mňa, keď mi brali Facebook.

2. Americké korporácie tu určujú, kto smie a kto nesmie prehovoriť. Takzvaná strážená demokracia – strážia ju americké firmy, aby náhodou niekto nepovedal niečo, čo sa im nepáči.

3. V odbornej ľavicovej literatúre tomu hovoríme korporátny fašizmus. A ja naozaj nevidím inú cestu von z tejto totality, ako bojovať za absolútnu slobodu slova.

4. Samozrejme, s výnimkou výziev na násilie. Je choré, ak je niekto kriminalizovaný z iný názor. A je choré, ak zahraniční oligarchovia digitálne krágľujú ľudí.

5. Našu solidaritu si zaslúži nielen Danny Kollár, ale aj David Lindtner. Bývalý sudca, dnes skvelý advokát, ktorý ma vysekal z viacerých žalôb – keď ma kriminalizovali, ako inak, za iný názor.

6. Kriminalizujú aj Davida Lindtnera. Lebo sa ho boja. Je príliš dobrý právnik. A spolupracuje so Smerom. To sa neodpúšťa.

7. Nasadili naňho sudkyňu Záleskú. Milenku Tódovej. Zaľúbené hrdličky naňho liali kýble špiny, jedna v novinách, druhá z pozície sudkyne – ale Záleská sa tvárila, že ona je nezávislá(!). Hej, humor je zjavne jej silná stránka 🤦

8. Dokonca v jednom rozhovore pre liberálnu tlač Záleská nepriamo označila Davida Lindtnera za “sviňu” a vyplakala sa, že sa dostal na miesto, ktoré chcela ona – zjavne má komplexy, že David je lepší právnik.

9. A táto ho teraz mala súdiť. Dva roky trvalo, kým sa David domohol spravodlivosti. Najvyšší súd rozhodol – Záleská je zaujatá. Šach – mat.

10. Pamela s Monikou sa už tešili, ako budú v posteli písať rozsudok a bum, nevyšlo. Ups. Škoda len, že v starých prípadoch im to vyšlo.

11. Bola to Záleská, ktorá poslala Milana Lučanského do väzby. Na smrť. Bola to Záleská, ktorá v monstrprocese odsúdila Dušana Kováčika.

12. S Davidom Lindtnerom im to nevyšlo. Zatiaľ. Chápadlá chobotnice sú stále ešte mocné. Držme palce.

13. Do mňa kopú od rána do večera. Napísal mi jeden kamarát, mimochodom tiež právnik. Citujem:

14. “Companero, asi robíš niečo veľmi dobre – ak Ťa Denník N tak vo veľkom rozoberá pomaly každý deň. Venceremos!”

15. Áno, idú po nás, po všetkých, čo im zavadziame. Som rád, že v tomto hone na čarodejnice sa nájdu ľudia, čo majú odvahu a vedia sa zastať tých, ktorých liberáli lynčujú – ďakujem, Edo Chmelár, za Tvoj status Dajte pokoj Blahovi ✊

Ak by sme sa nebránili, rozdupú nás. Musíme držať spolu. A v eurovoľbách im ukázať, priatelia, že sa ich nebojíme ❤️

Ľuboš Blaha – Telegram