Skip to content
Menu
Aké sú najhoršie vlastnosti Strelca? Jedna je veľmi nepríjemná
publikované: 7 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Aké sú najhoršie vlastnosti Strelca? Jedna je veľmi nepríjemná

7.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Tatyana Volkova).

Strelec je jedno z najzaujímavejších znamení zverokruhu – je veselý, otvorený, priateľský a zdanlivo bez chýb. Tento knižný optimista ich však má dosť a za niektoré z nich by sa mal hanbiť!

Strelec je jedno z najzaujímavejších znamení zverokruhu – je veselý, otvorený, priateľský a zdanlivo bez chýb.
Foto: shutterstock/Tatyana Volkova

Strelec sa veľmi rád učí a neustále si rozširuje svoje vedomosti. Zvyčajne je dosť sčítaný a má rád dlhé, pútavé diskusie a dokonca aj filozofické spory. Rád sa zapisuje do nových kurzov, navštevuje školenia a semináre a zvyčajne…. sa nevie rozhodnúť, čomu sa bude venovať najviac. Toto znamenie zverokruhu je otvorený a smädný idealista, plný nadšenia a veľkej vášne. Keď nájde svoj životný cieľ a disciplínu, ktorá ho živo zaujíma, naplno sa jej venuje a pravdepodobne uspeje.

Strelec sa zaujíma o náboženstvo, umenie a filozofiu. Je pracovitý, ale stáva sa, že svoje projekty nedotiahne do konca. Jeho počiatočné nadšenie sa vytratí a začne ho trápiť každodenná rutina a monotónnosť. A to nie sú jediné nevýhody tohto znamenia zverokruhu.

Strelec vie byť márnivý, pokrytecký a necitlivý. 
Foto: shutterstock/Master1305

Aké sú najhoršie vlastnosti Strelcov? Márnivosť je špičkou ľadovca

Strelec má mnoho cností, ale nie je bez chýb a jednou z najväčších je jeho silné presvedčenie o vlastnej neomylnosti. Toto znamenie zverokruhu sväto verí, že jeho názory sú správne a snaží sa o nich presvedčiť doslova každého.

Strelec je vnímaný ako vtipkár a rozprávač rozprávok, do každého príbehu pridáva svoje „niečo navyše“. Žiaľ, Strelec vie byť aj márnivý a necitlivý – ťažko sa mu prejavuje náklonnosť a má pocit, že je strata času venovať sa takýmto malichernostiam, keď by ho mohol venovať vlastnému rozvoju – čítaniu knihy, návšteve kina alebo posilňovne.

Veľkou chybou Strelca je aj jeho pokrytectvo. Nie je to zo zlých dôvodov – Strelci si veľmi potrpia na pokoj a dobrú atmosféru a nemajú radi konfrontácie a konflikty. To ho niekedy núti vzdať sa povedať pravdu, skrývať vlastné názory, usmievať sa na ľudí, ktorých nemá rád a nedávať najavo svoju nevôľu. Keď pravda vyjde najavo, ľudia môžu byť nepríjemne prekvapení jeho pokryteckým správaním. V duchu však dúfa, že jeho falošný úsmev zostane sladkým tajomstvom – veď je to strata času na ďalšie zbytočné konflikty.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Znamenia zverokruhu, ktoré môžu byť chladné ako ľad. Zistite, či k nim patríte

Tieto znamenia zverokruhu majú toxicitu zapísanú v génoch. Radšej si dávajte pozor

The post Aké sú najhoršie vlastnosti Strelca? Jedna je veľmi nepríjemná appeared first on Vášeň v tebe.