Skip to content
Menu
3 najlepšie krátke účesy pre ženy bez stylingu. Vlasy budú ako po úprave kaderníkom počas 24 hodín
publikované: 26 júna, 2024
Menej ako minútu min.
3 najlepšie krátke účesy pre ženy bez stylingu. Vlasy budú ako po úprave kaderníkom počas 24 hodín

26.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Instagram/@blond.pixie).

Dokonalé vlasy s minimálnym úsilím a prácou? Tu sú krátke dámske účesy bez stylingu, vďaka ktorým sa každodenná úprava prameňov stane minulosťou. Potešia strihom a umožnia vám užívať si bezchybný vzhľad 24 hodín.

Krátke dámske účesy bez stylingu, vďaka ktorým sa každodenná úprava prameňov stane minulosťou.
Foto: Instagram/@blond.pixie

Bohužiaľ, obraz, ktorý často vidíme na striebornom plátne, keď sa hrdinka filmu prebudí s dokonale upravenými vlasmi, má ďaleko od reality. Úprava vlasov si vyžaduje čas, aby sme si udržali dokonalý vzhľad čo najdlhšie.

Našťastie existujú riešenia v podobe vhodných účesov, takže sa môžeme tešiť z dokonale upravených vlasov po celý deň. Navyše sa dajú upraviť s minimom starostí, takže si ich obľúbia najmä ženy, ktoré si cenia predovšetkým pohodlie a komfort.

Účes bob. Módny neštruktúrovaný strih pristane každej žene

Jednodĺžkový bob zaručuje neoceniteľný komfort a pohodlie, pokiaľ ide o odhodlanie a úsilie vynaložené na každodennú úpravu vašich prameňov. Ľahko sa udržiava a navyše sa hodí ku každej štruktúre vlasov, od kučeravých cez vlnité až po úplne rovné. Na suché a upravené vlasy stačí naniesť kvapku záverečného prípravku a pramene sa uhladia.

Módne krátke účesy bez stylingu pre ženy. Buzz cut je štýlová možnosť pohodlia

Strih typu buzz cut nie je v žiadnom prípade určený výlučne pre mužov. Ženy si čoraz častejšie vyberajú odvážne strihy, ktoré zvýraznia ich lícne kosti, krk a líniu čeľuste. Ak máte nabitý program a stále vám chýba čas, je to jedna z možností, ktorú môžete zvážiť. Vlasy si jednoducho vysušte fénom a na skrotenie prípadného krepovatenia pridajte trochu pasty.

Pixie cut je dámsky účes roku 2024? Nadčasový hit pre milovníčky pohodlia

Pixie strih je krátky a dlhý zároveň. Strih je s mierne štruktúrovanými vrstvami obklopujúcimi tvár. Je to ideálna voľba najmä na leto, pretože účes má kratšie boky a spodnú časť, pričom na hlave zostávajú dlhšie pramene.

Toto je osviežujúci vzhľad pre fanúšičky funkčných účesov, ktoré budú vyzerať skvele celé hodiny. Po vysušení vlasov jednoducho naneste stylingovú pastu a užívajte si krásny vzhľad.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Najmodernejšie účesy na svadbu. Pohodlné a romantické účesy pre akúkoľvek dĺžku vlasov

Jennifer Aniston neprestáva prekvapovať. Budeme opäť žiadať o „účes Rachel“?

The post 3 najlepšie krátke účesy pre ženy bez stylingu. Vlasy budú ako po úprave kaderníkom počas 24 hodín appeared first on Vášeň v tebe.